Bohu ke cti, bližnímu ku pomoci.

Bleskovky

Tisk

Letní víkendový kemp v Budišově nad Budišovkou

Ve dnech 25.-27.8. 2017 jsme s dětmi navštívili malý kemp v Budišově nad Budišovkou. Táboru se zúčastnilo sedm dětí – Kuba, Vojta, Hugo, Matěj, Bětka, Natálie, Romana a dvě vedoucí, Dáša s Lucií. Děti měly tento výlet za odměnu a za to, že pravidelně a ochotně chodí na tréninky a schůzky. Ubytovaní jsme byli ve třech stanech, které jsme  postavili hned vedle sebe. Kemp nám nabízel široké využití pro volný čas a my jsme neváhali a vše postupně vyzkoušeli. Hráli jsme tenis, badminton, děti využily dětské hřiště se skluzavkou, obří trampolínu a i nás tam čekal nádherný venkovní bazén se slanou vodou. Ten nejvíce ocenily zejména děti. Za kempem se nacházel les a velké hřiště pro diskgolf, který jsme hráli celé jedno dopoledne. Stravu jsme si v místní kuchyňce připravovali sami, večery jsme trávili u ohně a opékali špekáčky. Dřevo na podpal si děti sami nasbíraly v lese a to hlavně proto, že bez práce nejsou koláče .  Během těchto tří dnů se nám krásně vystřídalo i počasí, užili jsme si jak sluníčka a tepla, tak i deště a zimy, která byla hlavně v noci. I přesto jsme to všichni ve zdraví a s úsměvem zvládli a už teď se těšíme na další tábor, který bude zase příští rok.

 
Sobota, 25. Leden 2020

Design by: LernVid.com