Bohu ke cti, bližnímu ku pomoci.

Bleskovky

Hasičský večírek 2018

Poslední listopadová sobota patřila hasičskému večírku. Ten se letos opět konal v malém sále Dělnického domu, protože rekonstrukce hasičárny pořád trvá. Celkem se zúčastnilo 33 osob z toho 17 členů. Nechybělo tradiční kolo štěstí, ve kterém přítomní mohli vyhrát jak věcné ceny, tak i živé kapry nebo 1kg balíčky masa ze zvěřiny. V ceně stokorunové vstupenky byla večeře, nápoj a dobrá zábava. Na jídlo se podávaly výpečky se zelím a s knedlíkem. Zábava trvala do půlnoci a děkujeme vám všem, kteří jste na tuto povedenou přišli. Zvláštní poděkování patří vedoucí akce Kristýně, dále kuchařce a poděkování patří také obsluze v prodejním okýnku, která se o žíznivé krky zodpovědně starala.

Lucka

 
Sobota, 25. Leden 2020

Design by: LernVid.com