Bohu ke cti, bližnímu ku pomoci.

Bleskovky

Hasičská svatba

V sobotu 15. června 2019 se uskutečnila nefalšovaná hasičská svatba v našem sboru. Velitel a zároveň starosta našeho SDH Ondřej Cága si vzal svou dlouholetou přítelkyni Dagmar Janouškovou, která vykonává ve výboru SDH funkci hospodářky a zároveň vedoucí kolektivu mladých hasičů. Na místo obřadu do Klimkovic dovezla ženicha naše krásně nazdobená Tatra a v koloně vozidel jely rovněž i nazdobené cisterny z Klimkovic a Krásného Pole. Přesně v 11 hodin a 15 minut si řekli novomanželé své první společné „ANO“. Po obřadu přichystali kolegové z SDH Klimkovice a z Krásného Pole hadicovou slavobránu a dále pro ženicha praktický výcvik při přepůlení hadice B (samozřejmě tupou) hasičskou sekerou. Nevěsta zase dostala hasičskou zásahovou vestu s označením „Velitel zásahu“, aby bylo jasné, kdo v manželství bude od tohoto dne velet. Během zápasení Ondry se sekerou a hadicí musela ještě Dáša vykoupit velikou láhví ten správný klíč od vězeňské koule, kterou měl Ondra připoutanou k noze. Tímto ještě jednou přejeme hasičským novomanželům společnou, bezstarostnou a dlouhou životní cestu.

sv.

 

 
Sobota, 25. Leden 2020

Design by: LernVid.com