Hasičský večírek 2019

V sobotu 23. listopadu jsme uskutečnili, tentokrát v nově zrekonstruované hasičárně, tradiční hasičský večírek. Vstupenky v ceně 100,- Kč si tentokrát zakoupilo 41 zájemců, z toho 25 našich členů SDH. Na jídlo nám paní Dáša připravila vepřový plátek se šťouchanými bramborami a s oblohou. Pro hosty byla připravena i bohatá tombola s věcnými cenami a i s živými kapry. Milou novinkou bylo zřízení fotokoutku, který využili snad všichni přítomní. Večírek s dobrou zábavou se tak protáhl do pozdních nočních hodin a tak děkujeme vám všem, kteří jste na tuto povedenou akci našeho sboru přišli. Poděkování patří i paní Dáši, která to měla celé na povel a rovněž obsluze u prodejního pultu, který byl stále v obležení žíznivými krky.

s.v.

večírek večírek večírek večírek večírek večírek

Čtvrtek, 25. Duben 2024