Vajíčkovník 2021

VAJÍČKOVNÍK

Jelikož je naše sborová činnost díky pandemii výrazně utlumená, napadlo nás ukázat, že nespíme a máme stále dost tvůrčích nápadů. Proto „VAJÍČKOVNÍK“, který se nabízel jako možnost připomenout si velikonoční tradice. Před hasičskou zbrojnicí vyrostl 31. března strom, na který jste mohli zavěsit svá vyrobená vajíčka ozdobená srdíčkem a něco si přát. Naše přání  bylo, aby jste se u našeho vajíčkovníku vyfotili a příspěvek vložili na naše FB stránky. Spoustu z vás nám tak poslalo krásné příspěvky z vaší návštěvy. Na stromu, ale i pod ním, přibylo přes čtyřiceti vajíček. Vaše výtvory jsme uschovali a budou použity na případné další ročníky. Budeme moc rádi, když se náš vajíčkovník stane malou tradicí pro polanské občany.

Ještě jednou vám děkujeme za vaši účast, která nás mile potěšila a budeme se těšit na další společné akce.

SDH Polanka

Vajíčkovník

VajíčkovníkVajíčkovník

Vajíčkovník

Další fotky najdete v naší Facebookové skupině a ve fotogalerii.

Pátek, 19. Duben 2024