HASIČI HLEDAJÍ STROM

Přestože léto ještě zdaleka nekončí, hasiči už teď začínají hledat „svůj“ vánoční strom.

Jako každý rok, tak i letos bychom vám rádi připomněli vánoční čas „naším“ vánočním stromem.

Hlavní krásu Vánoc mohou nabízet i sami obyvatelé. Pokud máte na svém pozemku vhodný strom, který by ozdobil prostor před hasičskou zbrojnicí ve vánoční čas, můžete se ozvat.Vánoční strom

Preferujeme smrk o výšce zhruba tří metrů, který by byl rovně rostlý s rovnoměrnými větvemi do všech stran, aby byl ozdobou a součástí vánoční výzdoby u hasičské zbrojnice.

Pokud by byl někdo ochoten darovat strom hasičům, své nabídky může zaslat na email.

Budeme se těšit na vaše nabídky.

Pondělí, 29. Listopad 2021