Pronájem sálu hasičské zbrojnice

Z důvodu celkové rekonstrukce hasičské zbrojnice jsou pronájmy HZ až

do 06/2019 pozastaveny!!!                Děkujeme za pochopení

hasičská zbrojnice

Pro uspořádání rodinné slavnosti, smuteční hostiny, firemního setkání, zábavného programu si členové SDH Polanka, občané či firmy mohou pronajmout sál na hasičské zbrojnici Polanka nad Odrou, ul. 1. května č.p. 592/100. O pronájem je potřeba si dopředu zažádat u starosty SDH p. Ondřeje Cágy na tel. 730 127 146 nebo na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Platba za pronájem se platí v hotovosti, před konáním akce. V roce 2005 byly opraveny a nově vybaveny prostory kuchyňky a WC, v roce 2010 byly pořízeny nové stoly a židle v sále pro kapacitu 75 osob a v roce 2012 byla vyměněna podlahová krytina a obložení stěn v sále.

Nedílnou součásti ceníku je Provozní řád.

Ceny pronájmu platné od 1. 3. 2011:

člen SDH Polanka

pohřební hostina zemřelého člena

oslava narozenin člena

svatba člena

nečlen SDH Polanka

pohřební hostina

300 Kč

rodinné oslavy

800 Kč

svatba

firma, organizace, …

hostiny, oslavy, setkání ….      do 3 hodin trvání

500 Kč

hostiny, oslavy, setkání ….    nad 3 hodiny trvání

předváděcí akce, schůze

500 Kč

V ceně za pronájem sálu je započteno i zapůjčení inventáře kuchyně. V případě zapůjčení ubrusů si každý zapůjčitel hradí ze svého vypraní použitých ubrusů. Zapůjčitel po akci provede úklid použitého inventáře v kuchyni. Úklid podlahy po akci provede zapůjčitel, popřípadě člen SDH Polanka a to za úplatu 100,- Kč. Každé poškození, případné rozbití inventáře se bude řešit individuálně.

kuchyně

sál