Bohu ke cti, bližnímu ku pomoci.

Mladí hasiči
Tisk

Dětský den v kině Luna

V pátek 1. června jsme se vydali do Výškovic do kina a to hlavně proto, že naše děti měli svůj den, Den dětí. Na programu se hrála pohádka Příšerákovi. Do kina jsme jeli městskou hromadnou dopravou a jelo s námi celkem 8 mladých hasičů. Všichni sebou k pohádce dostali popcorn a pití. Nakonec ještě dostali plyšové hračky, které věnovala firma Rapa. Pro naše děti to byl perfektní zážitek.

 
Tisk

Zimní tréninky

I v zimě jsme se scházeli, když bylo mínus 15 stupňů a zvládli jsme to. Jelikož jsme už neměli k dispozici prostory hasičské zbrojnice, scházeli jsme se v šatnách Dělnického domu. Během zimy jsme si procvičovali uzle, nějakou zdravovědu, topografické značky, dokonce jsme už i začali nacvičovat básničku, kterou přednesou děti na oslavách sboru v květnu. I když ne vždy jsme byli všichni, chodila i přes tyto mrazy většina dětí. Jakmile se oteplí, vyběhneme na hřiště.

 
Tisk

Požární ochrana očima dětí

I letos se naše děti zúčastnili již 44. ročníku literárně – výtvarné soutěže „Požární ochrana očima dětí“. Téma letošního ročníku bylo: Vodní zdroje pro hašení požárů. Z našeho sboru se této celostátní soutěže zúčastnilo 10 mladých hasičů. Na výherních místech se sice neumístili, ale v tom mrazivém počasí jsme si jarní trénink zpříjemnili kreslením obrázků u rozpáleného krbu v šatnách Dělnického domu.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

Strana 4 z 9
Neděle, 11. Duben 2021

Design by: LernVid.com