Bohu ke cti, bližnímu ku pomoci.

Mladí hasiči
Tisk

Zimní tréninky

I v zimě jsme se scházeli, když bylo mínus 15 stupňů a zvládli jsme to. Jelikož jsme už neměli k dispozici prostory hasičské zbrojnice, scházeli jsme se v šatnách Dělnického domu. Během zimy jsme si procvičovali uzle, nějakou zdravovědu, topografické značky, dokonce jsme už i začali nacvičovat básničku, kterou přednesou děti na oslavách sboru v květnu. I když ne vždy jsme byli všichni, chodila i přes tyto mrazy většina dětí. Jakmile se oteplí, vyběhneme na hřiště.

 
Tisk

Požární ochrana očima dětí

I letos se naše děti zúčastnili již 44. ročníku literárně – výtvarné soutěže „Požární ochrana očima dětí“. Téma letošního ročníku bylo: Vodní zdroje pro hašení požárů. Z našeho sboru se této celostátní soutěže zúčastnilo 10 mladých hasičů. Na výherních místech se sice neumístili, ale v tom mrazivém počasí jsme si jarní trénink zpříjemnili kreslením obrázků u rozpáleného krbu v šatnách Dělnického domu.

 
Tisk

Halloween Disco

Podzim se blíží ke konci a tak jsme to s dětmi oslavili. Již ve vyklízené hasičárně jsme pro ně připravili podvečerní diskotéku v maskách a soutěže. Nesmělo chybět (dětské) šampaňské  a brambůrky. Celý večer se pouštěli písničky, které jsme si sami vybírali a na  ně pak tancovali a zpívali. K vidění byly masky jako Batman, čarodějové, duch, kostlivec a jiné. Dětem se zábava moc líbila a jelikož jsou to malí hasiči, tak jsme si na začátku diskotéky zopakovali i topografické značky, to byla to pro ně volná vstupenka …

Halloweem Disco

Helloween Disco

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

Strana 5 z 9
Sobota, 20. Duben 2024

Design by: LernVid.com