Pozvánky
Slezská Harta 2020

Zrušení zájezdu

Na základě usnesení vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu a přijmutí opatření k zamezení šíření viru Covid-19 jsme nuceni zájezd zrušit.
Velice nás to mrzí a snad se brzy uvidíme na nějaké jiné akci.

Sbor dobrovolných hasičů

Polanka nad Odrou

si vás dovoluje pozvat na autobusový zájezd na

plavbu lodí po přehradní nádrži Slezská Harta,

exkurzi do pivovaru Hasič v Bruntále a mnoho

dalšího.

Plán zájezdu SDH Polanka konaného dne 24. října 2020

Odjezd z autobusové zastávky Hraničky v 7.30 hod. směr Opava, návštěva profesionálních hasičů, v 10:30 plavba lodí po přehradní nádrži Slezská Harta na cca 70 minut. Ve 12.30 hod. společný oběd spojený s exkurzí v pivovaru Hasič v Bruntále. Po společném obědě a exkurzi odjezd na procházku po hrázi přehradní nádrže Kružberk na cca 30 minut. V 16:00 odjezd na poutní místo Maria Skála, po kterém bude následovat malé občerstvení v restauraci Dělnický dům Odry. Po 19:00 odjezd do Polanky s předpokládaným příjezdem kolem 20:00.

Cena zájezdu:     členové SDH……………………………………………..             290,-Kč

nečlen .……………………………………………………..          440,-Kč

příplatek za polední menu …………………………         +110,-Kč

Cena zájezdu zahrnuje: autobusovou dopravu, lodní lístek, vstupné a ochutnávku na exkurzi v pivovaru Hasič. Zde je možno zajistit polední menu za zvýhodněnou cenu 110,- Kč v pivovarské restauraci Hasič v Bruntále. Každý zájemce o menu si musí vybrat 1 jídlo z nabídky, nahlásit při přihlášce a současně si je předplatit.

Drůbeží vývar,                                       č.1. Pivní guláš, houskový knedlík,

č.2. Smažený  řízek, bramborový salát

Závazně se přihlásit a zaplatit zájezd je možno u starostky SDH p. Dagmar Cágové     tel. 737 957 567 nejpozději do 10. října 2020. Pokud po tomto termínu nebude naplněna kapacita autobusu v minimálním počtu 40 zájemců, jsme nuceni tento zájezd zrušit a vybraná částka bude zájemcům vrácena osobně do 2 týdnů v plné výši.

Výbor SDH Polanka

Partnerem zájezdu je Moravskoslezský kraj

Pohárová soutěž 2020

Zájezd na Dlouhé Stráně

Plán zájezdu SDH Polanka konaného dne 2. září 2017

Odjezd z autobusové zastávky Hraničky v 7.00 hod. směr Opava, Bruntál, Rýmařov (návštěva profesionální hasičské stanice a exkurze v místním pivovaru Excelent), ve 12.00 hod. společný oběd v Koutech nad Desnou, od 13.00 hod. prohlídka vodní nádrže a elektrárny Dlouhé Stráně cca 3 hod.  (více na www.dlouhe-strane.cz)

V 16.00 odjezd do Lázní Jeseník – individuální volno na občerstvení + prohlídka lázní. V 18.00 hod. odjezd směr Holčovice - návštěva Zlaté Opavice. V 19.30 hod. odjezd do Polanky. Předpokládaný příjezd ve 20.45 hod.

Cena zájezdu:
členové SDH ……………………………………………  250,-Kč
nečlen .……………………………………………………  350,-Kč
příplatek za polední menu ………………………… +100,-Kč

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu a vstupné do elektrárny, vstupné do pivovaru. Je možno zajistit polední menu za zvýhodněnou cenu 100,- Kč ve stylové restauraci v areálu Kouty nad Desnou. Každý zájemce o menu si musí vybrat 1 jídlo z nabídky, nahlásit při přihlášce a současně si je předplatit.

Drůbeží vývar s masem a nudlemi
č.1. Svíčková na smetaně, houskový knedlík
č.2. Smažený vepřový řízek, vařený brambor, zeleninová obloha

Závazně se přihlásit a zaplatit zájezd je možno u hospodářky SDH sl. Dagmar Janouškové tel. 737 957 567 nebo každé pondělí v hasičské zbrojnici od 16.30 do 17.00 hod. nejpozději do 31.7. 2017. Pokud po tomto termínu nebude naplněna kapacita autobusu v minimálním počtu 50 zájemců, jsme nuceni tento zájezd zrušit a vybraná částka bude zájemcům vrácena osobně do 2 týdnů v plné výši. Upozorňujeme všechny zájemce, aby se v co nejkratší době přihlásili, neboť tato pozvánka bude od 15.7. 2017 zveřejněna i pro další naše spoluobčany.

dlouhe strane

Výbor SDH Polanka